icon-mail icon-favorite icon-favorite-fill icon-arrow-down icon-arrow-right icon-arrow-left icon-location migros icon-head-search icon-head-hamburger icon-arrow-down icon-circle-close icon-head-user icon-proposal-right icon-proposal-left icon-dining icon-store icon-military icon-place icon-recipes-time icon-recipes-dining icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-x icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-plus icon-sgare icon-missing icon-check icon-filter icon-sort icon-flag icon-flag icon-eat icon-fire icon-people icon-room icon-din icon-list icon-barbecue icon-pan icon-bakery icon-pot icon-pot-small
Sakatat

Sakatat

Tüm sakatatları İyi Et Merkezimizde, %100 veteriner hekim kontrolünde, hijyenik şartlarda, geleneksel yöntemlerden ayrılmadan üretiyoruz. İşkembe ve paça ürünlerini sadece sıcak su ile diğer çeşitlerimizi de geleneksel yöntemlerle kimyasal kullanmadan temizliyoruz. Hijyenik şartlarda paketliyor, tüm mağazalarımıza günlük sevk ediyoruz.

Ciğerden işkembeye, yürekten böbreğe, beyinden kokoreçe kadar çeşit çeşit sakatatı, Migros’tan taptaze ve güvenle alabilirsiniz.

Değerlerimize sahip çıkıyor her zaman her yerde bulamayacağınız çok özel sakatatlarımızdan mumbar, şırdan gibi farklı ürünleri reyonlarımıza taşıyoruz.

Neden Sakatat Tüketilmeli?

  • Kolajen kaynağıdır.
  • İyi bir protein kaynağıdır.
  • Yüksek lif içerirler.
  • Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine destektir.
  • Beyin ve sinir sisteminin gelişimine destektir.