icon-mail icon-favorite icon-favorite-fill icon-arrow-down icon-arrow-right icon-arrow-left icon-location migros icon-head-search icon-head-hamburger icon-arrow-down icon-circle-close icon-head-user icon-proposal-right icon-proposal-left icon-dining icon-store icon-military icon-place icon-recipes-time icon-recipes-dining icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-x icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-plus icon-sgare icon-missing icon-check icon-filter icon-sort icon-flag icon-flag icon-eat icon-fire icon-people icon-room icon-din icon-list icon-barbecue icon-pan icon-bakery icon-pot icon-pot-small
Bıçaklar

Bıçaklar

Steak Bıçağı: Et servisi için kullanılan dişli ağız yapısına sahip bıçaklardır. Steak, biftek ve et dilimlemek için kolay kullanım sağlar.

Et Bıçağı: Son derece keskin olarak tasarlanan bu bıçaklar etleri ince kesmek ve düzgün dilimlemek için idealdir. Ergonomik sap yapısına sahip yüksek kalite paslanmaz çelik tercih edilmelidir.

Sıyırma Bıçağı: Deriyi etten, eti kemikten sıyırmak için kullanılırlar. Bu işlemler için daha ince, hareket alanı geniş, ince detaylara girebilecek bir bıçak gerektiğinden normal bıçak kullanımı ile pek mümkün olmamaktadır. Ergonomik bir kullanım için satın alırken sap boyutunun elinize uygun olmasına dikkat edin. Yüksek kalite paslanmaz çelik tercih edilmelidir.