icon-mail icon-favorite icon-favorite-fill icon-arrow-down icon-arrow-right icon-arrow-left icon-location migros icon-head-search icon-head-hamburger icon-arrow-down icon-circle-close icon-head-user icon-proposal-right icon-proposal-left icon-dining icon-store icon-military icon-place icon-recipes-time icon-recipes-dining icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-plus icon-sgare icon-missing icon-check icon-filter icon-sort icon-flag icon-flag icon-eat icon-fire icon-people icon-room icon-din icon-list icon-barbecue icon-pan icon-bakery icon-pot icon-pot-small
Pişirme Hizmeti

Pişirme Hizmeti

Pişirilmiş Yeni Uzman Kasap Lezzetleri’ni denediniz mi?

Migros olarak müşterilerimizin günlük yaşamlarının her alanında, hız, kolaylık ve değer katan inovatif çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Taze, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir etlerimizle; kişiselleştirilmiş üst düzey hizmet içeren kırmızı et reyonlarımızı yeniliyoruz.

Et konusundaki uzmanlığımızı daha da ileriye taşıyarak geniş pişmeye hazır ürün portföyümüzle birlikte ücretsiz pişirme hizmeti sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler:

Geleneksel ve Eşsiz  lezzetler: Uzun süreli pişme gerektiren tandır gibi geleneksel ürünleri özel fırınlarımızda pişiriyoruz.
Soslu Lezzetler: Talebiniz ile kasaplarımız soslu, sebzeli, karışık otlu, şinitzel kaplamalı ürünleri reyonlarımızda hazırlıyor.
Ücretsiz Pişirme Hizmeti: Reyonlarımızdan seçeceğiniz tüm etler için bekletmeden 5-10 dakikada pişirmeyi ücretsiz yapıyoruz.
Sıcak Servis: Satın aldığınız pişmiş-sıcak ürünlerimiz için ısıyı muhafaza eden evinize güvenle taşımanızı sağlayacak hijyenik paketleme yapıyoruz.

Ücretsiz Pişirme Hizmeti Alabileceğiniz Mağazalarımız

İzmir İnciraltı MMM
İstanbul Süreyyapaşa MMM
İstanbul Fuaye MMM
İstanbul Ataşehir MMM
İstanbul Anadolu Hisarı MMM