icon-mail icon-favorite icon-favorite-fill icon-arrow-down icon-arrow-right icon-arrow-left icon-location migros icon-head-search icon-head-hamburger icon-arrow-down icon-circle-close icon-head-user icon-proposal-right icon-proposal-left icon-dining icon-store icon-military icon-place icon-recipes-time icon-recipes-dining icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-x icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-plus icon-sgare icon-missing icon-check icon-filter icon-sort icon-flag icon-flag icon-eat icon-fire icon-people icon-room icon-din icon-list icon-barbecue icon-pan icon-bakery icon-pot icon-pot-small
Seçin Pişirelim

Seçin Pişirelim

Uzman Kasap lezzetlerimizi sizin için pişirebileceğimizi biliyor muydunuz?

Migros olarak müşterilerimizin günlük yaşamlarının her alanında, hız, kolaylık ve değer katan inovatif çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Taze, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir iyi etlerimizle kişiselleştirilmiş üst düzey hizmet içeren kırmızı et reyonlarımızı yeniliyoruz.

Et konusundaki uzmanlığımızı daha da ileriye taşıyarak geniş pişmeye hazır ürün portföyümüzle birlikte ücretsiz pişirme hizmeti sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler:

Geleneksel ve Eşsiz  lezzetler: Uzun süreli pişirme gerektiren tandır gibi geleneksel ürünleri özel fırınlarımızda pişiriyoruz.
Soslu Lezzetler: Talebiniz ile kasaplarımız soslu, sebzeli, karışık otlu, şinitzel kaplamalı ürünleri reyonlarımızda hazırlıyor.
Ücretsiz Pişirme Hizmeti: Reyonlarımızdan seçeceğiniz tüm etler için 5-10 dakikada pişirme hizmetini ücretsiz sunuyoruz.
Sıcak Servis: Pişmiş-sıcak ürünlerimiz için ısıyı muhafaza eden ve evinize güvenle taşımanızı sağlayan hijyenik paketleme yapıyoruz.

Ücretsiz Pişirme Hizmeti Alabileceğiniz Mağazalarımız

İzmir İnciraltı MMM
İstanbul Süreyyapaşa MMM
İstanbul Fuaye MMM
İstanbul Ataşehir MMM
İstanbul Anadolu Hisarı MMM
İstanbul İstinye MMM
İstanbul Ortaköy MMM
İstanbul Göktürk MMM Migros
Ankara Çayyolu MMM Migros