icon-mail icon-favorite icon-favorite-fill icon-arrow-down icon-arrow-right icon-arrow-left icon-location migros icon-head-search icon-head-hamburger icon-arrow-down icon-circle-close icon-head-user icon-proposal-right icon-proposal-left icon-dining icon-store icon-military icon-place icon-recipes-time icon-recipes-dining icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-x icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-plus icon-sgare icon-missing icon-check icon-filter icon-sort icon-flag icon-flag icon-eat icon-fire icon-people icon-room icon-din icon-list icon-barbecue icon-pan icon-bakery icon-pot icon-pot-small
İyi Et Merkezimiz

İyi Et Merkezimiz

Kalitemiz ve farkımız iyi et merkezimiz!

  • Lider konumumuz sayesinde çalıştığımız çiftliklerde, hayvanların refah içinde hijyenik bir ortamda yetiştirildiğinden ve sağlıklı bir şekilde beslendiğinden emin oluyoruz.
  • Tarım ve Orman  Bakanlığı tarafından onaylı kesimhanelerde kesimi yapılarak karkas haline getirilen  sağlıklı etleri soğutmalı araçlar  ile iyi et merkezlerimize getiriyoruz.
  • Mağazalarımıza ulaştırdığımız tüm iyi etleri İzmir’de bulunan 27.000 M2lik ve Kocaeli ’de bulunan 4.500 M2lik Migros iyi et merkezlerimizde 60.000 ton yıllık kapasitemiz, tecrübemiz ve uzmanlığımız ile en güvenilir şekilde üretiyoruz.
  • Çiftlikten sofralarınıza ulaştırana kadar tüm süreci; konusunda uzman veteriner hekimlerimiz, gıda mühendislerimiz, zooteknistlerimiz, gıda teknikerlerimiz  ile 220 ayrı kalite kontrol noktasından geçirerek Migros güvencesinde gerçekleştiriyoruz.
  • Arge merkezimiz ile dünyadaki gelişmeleri ve son teknolojiyi takip ediyor, modern ekipmanlar ve uzman kasaplarımız ile sağlıklı bir yaşam için üretiyoruz.
  • Sürdürülebilir, teknolojik ve güvenli raf ömrü sağlayan ambalajlar ile paketliyor ve soğuk zinciri kırmadan günlük sevkiyatlar ile mağazalarımıza taptaze ulaştırıyoruz.