icon-mail icon-favorite icon-favorite-fill icon-arrow-down icon-arrow-right icon-arrow-left icon-location migros icon-head-search icon-head-hamburger icon-arrow-down icon-circle-close icon-head-user icon-proposal-right icon-proposal-left icon-dining icon-store icon-military icon-place icon-recipes-time icon-recipes-dining icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-x icon-social-instagram icon-social-youtube icon-social-linkedin icon-plus icon-sgare icon-missing icon-check icon-filter icon-sort icon-flag icon-flag icon-eat icon-fire icon-people icon-room icon-din icon-list icon-barbecue icon-pan icon-bakery icon-pot icon-pot-small
Kalite Anlayışımız

Kalite Anlayışımız

Migros, müşterilerine yüksek kalitede ürün hizmeti sağlamak amacıyla üretim gerçekleştirdiği iyi et merkezlerinde sahip olduğu yönetim sistemlerine ek olarak 2018 yılında FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminden ve Global Gıda Güvenliği İnisyatifi (GFSI) tarafından tanınan farklı olarak daha fazla koşulun sağlanması ve sıkı takibini gerektiren FSSC 22000, dünyada geçerliliği olan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nden biridir.

İyi et merkezlerimiz Miget ve Gebze Et’te bu yönetim sistemi ile bina altyapısı, hava, su ve enerji kaynakları, atıklar, kullanılan teçhizatın uygunluğu, temizlik, alerjen yönetimi gibi birçok önemli konuda süreçler oluşturularak 2018 yılında TSE tarafından FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi alınmıştır.

Helal Sertifikalarımız

Helal Gıda standartları gereği bir ürünün; hammadde girişinden başlayarak tüketiciye sunulma aşamasına kadar bütün süreçlerinin, islami inanış ilkelerine ve insani gereklere uygun olması gerekmektedir.

Üretimde kullanılan hammaddelerin kaynağı ve elde ediliş yöntemi bakımından islami kriterlere uygunluğu değerlendirilir. Migros üretim gerçekleştirdiği iyi et merkezlerinde ve Taze Direkt ürünlerinde helal standardına uygunluk içerisinde süreçlerini yürüttüğünü Helal Belgeleri alarak teyit etmiştir.

Helal belgesi TSE tarafından denetlenmeler sonucu alınmıştır.

Daha fazlası https://www.migroskurumsal.com/hakkimizda/kalite